Strona główna/Dania gotowe

W naszej ofercie proponujemy Wam dwie tradycyjne świąteczne zupy. Pierwsza to wielkanocny żurek na naturalnym zakwasie. Natomiast drugą jest klasyczny czerwony barszcz. Ich prosty i czytelny skład powoduje, że są to w 100% naturalne zupy.

  • Barszcz czerwony z OryginalnejSpiżarni, to aromatyczna zupa na bazie soku z buraka, osłodzony sokiem z jabłka i zakwaszony sokiem z cytryny. Wyjątkowego smaku dodaje mu starannie przygotowana kompozycja naturalnych przypraw. Najsmaczniejszy w duecie z krokietami lub pierogami.
  • Zupa dyniowa z Oryginalnej Spiżarni, to aromatyczna zupa na bazie przecieru z dyni, przecieru z marchwi, przecieru z jabłek, soku z jabłek NFC, soli oraz pasty czosnkowej. Wyjątkowego smaku dodaje mu starannie przygotowana kompozycja naturalnych przypraw. Po podgrzaniu produkt jest gotowy do spożycia. Przed otwarciem wstrząsnąć.
  • Zupa pomidorowa z Oryginalnej Spiżarni, to aromatyczna zupa na bazie przecieru z pomidora, soku z jabłka i pasty z czosnku. Wyjątkowego smaku dodaje mu starannie przygotowana kompozycja naturalnych przypraw. Najsmaczniejszy w duecie z makaronem. Po podgrzaniu produkt jest gotowy do spożycia.
  • Zupa szpinakowa z Oryginalnej Spiżarni, to aromatyczna zupa na bazie przecieru z białej marchwi, soku z jabłka, przecieru ze szpinaku, przecieru z cebuli, soli oraz pasty z czosnku. Wyjątkowego smaku dodaje mu starannie przygotowana kompozycja naturalnych przypraw. Po podgrzaniu produkt jest gotowy do spożycia.
  • Domowy barszcz na naturalnym zakwasie dostępny na wyciągnięcie ręki. Nasz barszcz powstał na bazie wody, mąki, zakwasu pszennego oraz przypraw. Rozrobić go w 2 litrach wywaru, aby cieszyć się jego wyjątkowym smakiem i aromatem. Podawać z ziemniakami, białą kiełbasą i jajkiem.
  • Oryginalna spiżarnia Zakwas z buraków inaczej nazywany buraczanym lub kiszonym barszczem, charakteryzuje się licznymi właściwościami zdrowotnymi. Przez miłośników zdrowego stylu życia jest nazywany naturalnym lekiem, ze względu na dobry wpływ na różne dolegliwości i dysfunkcje organizmu. Zakwas z buraków powstały w wyniku kiszenia buraków ćwikłowych, z dodatkiem przypraw soli - pasteryzowany.
  • Domowy żur na naturalnym zakwasie dostępny na wyciągnięcie ręki. Nasz zakwas powstał na bazie wody, żyta i czosnku. Wystarczy rozrobić go z wodą, aby cieszyć się jego wyjątkowym smakiem i aromatem.
Go to Top