Współpraca

Zakup hurtowy/Marka własna

Przedsiębiorstwo Biurkom Flampol Sp. Z o.o posiada własny zakład produkcyjny wyposażony w najnowocześniejszy park maszynowy.

Posiadamy kilka linii rozlewniczych .Jesteśmy w stanie wyprodukować w zależności od odpowiednich parametrów technicznych butelki soki/napoje lub smoothie w butelkach szklanych o pojemności od 200 ml, 250 ml, 330 ml, 500 ml oraz 1000 ml. Dodatkowo posiadamy profesjonalną również osobną linię do produkcji soków/musów/deserów itp. W opakowaniach typu doypack o pojemności od 110 ml do 400 ml .

Zakład dysponuje instalacją do rozlewu soków soków w workach typu bag in box 3L, 5L lub 200 l

Nasz zespól charakteryzuje się bardzo wysoką dokładnością oraz umiejętnym planowaniem pracy i maksymalnym wykorzystaniem surowców, co pozwala nam optymalizować procesy produkcyjne i osiągnąć zadowalającą wydajność. Od ponad trzech lat odbywa się produkcja soków dla naszej marki ,,OryginalnySok’’ od ponad dwóch lat odbywa się regularna produkcja kilku marek własnych. W ramach usługi rozlewu soków oferujemy również: doradztwo przy wyborze opakowania ,pomoc w zakupie materiałów pomocniczych np. zakrywka, etykieta oraz doradztwo marketingowe przy projektowaniu etykiet.

Zachęcamy do kontaktu i wyceny produkcji marki własnej lub zakupu hurtowej ilości produktów marki ,,OryginalnySok’’

Sprzedaż surowców

Przedsiębiorstwo Biurkom Flampol Sp. Z o.o posiada własne uprawy surowców takich jak: rabarbar, czarna porzeczka, czerwona porzeczka, aronia, dynia, agrest. Nasze owoce wykorzystujemy do produkcji soków marki ,,OryginalnySok’’ oraz przetworów owocowych marki ,,OryginalnaSpiżarnia’’. W swojej firmie oprócz parku maszynowego potrzebnego do produkcji soków posiadamy również mroźnie, w których przechowujemy nasze surowce . Dodatkowo oferujemy również zakup surowców, które wykorzystujemy do produkcji pozostałych soków z owoców nie rosnących w Polsce.

Posiadamy zespół z ponad 20 letnim doświadczeniem w zakupie surowców na terenie całego świata, stale współpracujemy z największymi firmami na świecie z Holandii lub Hiszpanii produkującymi lub eksportującymi soki NFC z całego świata oraz posiadamy dział technologiczny który przed oraz po zakupie dokonuje fachowej oceny surowca co gwarantuje spełnienie parametrów oraz oczekiwań określonych w specyfikacji. W naszej ofercie możecie Państwo zakupić soki NFC pakowane w aseptycznie zamknięte worki o pojemnościach 3L, 5L, 200L, lub soki w cysternie o pojemności do 20000 litrów. Dodatkowo oferujemy również sprzedaż beczek po surowcach spożywczych