Historia przedsiębiorstwa Biurkom Flampol Sp. z o.o sięga 1992r.

Od tego czasu z niewielkiej firmy skupującej dziczyznę staliśmy się jednym z czołowych przedsiębiorstw w Polsce oraz Europie. Ustabilizowana pozycja firmy zmotywowała nas do rozszerzenia zakresu działalności, wprowadzając na rynek nową markę soków NFC pod nazwą „Oryginalny Sok”.

„Oryginalny Sok” Powstaje na bazie najwyższej jakości staranie dobranych i wyselekcjonowanych warzyw oraz owoców, pochodzących w części z własnych upraw. Do wytworzenia naszych soków potrzebujemy tylko owoców lub warzyw, produkt nie zawiera dodatków w postaci wody lub cukru. Cała słodycz wyczuwalna w trakcie konsumpcji jest efektem prawidłowo dobranych owoców i warzyw o najwyższej jakości. Nasze produkty powstają z soków NFC tj. Not From Concentrat. Jest to międzynarodowy skrót gwarantujący jakość oraz to, że sok nie jest odtwarzany z koncentratu.

Sok pasteryzowany dostępny w różnych smakach

Marka „Oryginalny Sok” istnieje od października 2016 roku. W tym czasie wprowadziliśmy na rynek soki w butelce szklanej o pojemności 200ml, 330ml, 1000ml. Pierwsze w Polsce soki w opakowaniach Doypack 110ml, soki w kartonach bag in box 3L, 5L oraz linie produktów Smoothie. W swoim portfolio posiadamy ponad 25 różnych smaków soków, zaczynając od tych najpopularniejszych jak sok pasteryzowany z jabłka lub sok z pomarańczy poprzez smaki egzotyczne takie jak sok jabłko – mango lub jabłko-liczi-pitahaja a kończąc na zaskakujących smakach takich jak sok z cytryny lub limonki. Dzięki szerokiej gamie produktów każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto nasze soki owocowe, warzywne w tym sok na odpornosc są produktami wysokiej jakości wytwarzanymi z myślą o pozyskaniu z natury wszystkiego, co najlepsze.

Certyfikowany producent soków Vegańskich i Wegetariańskich

Posiadamy międzynarodowy certyfikat produktów Vegańskich i Wegetariańskich oraz jesteśmy laureatem nagrody NAJWYŻSZA JAKOŚĆ 2017, który jest przyznawany wyłącznie firmom spełniającym wszystkie standardy jakościowe. Certyfikat ten uznawany jest za jednym z najtrudniejszych do zdobycia. Dzięki uzyskaniu znaku NAJWYŻSZA JAKOŚĆ 2017 dołączyliśmy do elitarnego grona największych firm w Polsce posiadających ten certyfikat. Nasze produkty zdobyły również uznanie komisji na XXI Ogólnopolskim Sympozjum Diabetologicznym, która przyznała nam nagrodę za produkt targów 2017 r podkreślając smak, jakość oraz wartości soku z aronii. W 2018 roku zdobyliśmy certyfikat DOBRA MARKA, dzięki czemu dołączyliśmy do największych firm w kraju w naszym segmencie rynku. Przyznana nam nagroda jest dla nas bardzo ważnym wyróżnieniem i kolejną dodatkową mobilizacją do utrzymywaniu naszych standardów, najwyższej jakości oraz produkcji pierwszego w Polsce OryginalnegoSoku

Pobierz Certyfikat BRC
sok NFC