Strona główna/Vouchery/Karty prezentowe
  • Voucher w postaci karty podarunkowej o wartości 100 zł do wykorzystania w esklepie Oryginalny Sok (oryginalnysok.pl/sklep). Voucher wysyłamy za darmo Pocztą Polską (do wyboru przy składaniu zamówienia). Termin ważności karty: 365 dni od daty zakupu.
  • Voucher w postaci karty podarunkowej o wartości 150 zł do wykorzystania w esklepie Oryginalny Sok (oryginalnysok.pl/sklep). Voucher wysyłamy za darmo Pocztą Polską (do wyboru przy składaniu zamówienia). Termin ważności karty: 365 dni od daty zakupu.
  • Voucher w postaci karty podarunkowej o wartości 200 zł do wykorzystania w esklepie Oryginalny Sok (oryginalnysok.pl/sklep). Użycie vouchera uprawnia do darmowej dostawy zamówienia. Voucher wysyłamy za darmo Pocztą Polską (do wyboru przy składaniu zamówienia). Termin ważności karty: 365 dni od daty zakupu.
  • Voucher w postaci karty podarunkowej o wartości 300 zł do wykorzystania w esklepie Oryginalny Sok (oryginalnysok.pl/sklep). Użycie vouchera uprawnia do darmowej dostawy zamówienia. Voucher wysyłamy za darmo Pocztą Polską (do wyboru przy składaniu zamówienia). Termin ważności karty: 365 dni od daty zakupu.
  • Voucher w postaci karty podarunkowej o wartości 50 zł do wykorzystania w esklepie Oryginalny Sok (oryginalnysok.pl/sklep). Voucher wysyłamy za darmo Pocztą Polską (do wyboru przy składaniu zamówienia). Termin ważności karty: 365 dni od daty zakupu.
  • Voucher w postaci karty podarunkowej o wartości 500 zł do wykorzystania w esklepie Oryginalny Sok (oryginalnysok.pl/sklep). Użycie vouchera uprawnia do darmowej dostawy zamówienia. Voucher wysyłamy za darmo Pocztą Polską (do wyboru przy składaniu zamówienia). Termin ważności karty: 365 dni od daty zakupu.
Go to Top