Strona główna/Dania gotowe

W naszej ofercie proponujemy Wam dwie tradycyjne świąteczne zupy. Pierwsza to wielkanocny żurek na naturalnym zakwasie. Natomiast drugą jest klasyczny czerwony barszcz. Ich prosty i czytelny skład powoduje, że są to w 100% naturalne zupy.

  • Barszcz czerwony z OryginalnejSpiżarni, to aromatyczna zupa na bazie soku z buraka, osłodzony sokiem z jabłka i zakwaszony sokiem z cytryny. Wyjątkowego smaku dodaje mu starannie przygotowana kompozycja naturalnych przypraw. Najsmaczniejszy w duecie z krokietami lub pierogami.
  • Domowy barszcz na naturalnym zakwasie dostępny na wyciągnięcie ręki. Nasz barszcz powstał na bazie wody, mąki, zakwasu pszennego oraz przypraw. Rozrobić go w 2 litrach wywaru, aby cieszyć się jego wyjątkowym smakiem i aromatem. Podawać z ziemniakami, białą kiełbasą i jajkiem.
  • Domowy żur na naturalnym zakwasie dostępny na wyciągnięcie ręki. Nasz zakwas powstał na bazie wody, żyta i czosnku. Wystarczy rozrobić go z wodą, aby cieszyć się jego wyjątkowym smakiem i aromatem.
  • Brak w magazynie
    Barszcz czerwony z OryginalnejSpiżarni, to aromatyczna zupa na bazie soku z buraka, osłodzony sokiem z jabłka i zakwaszony sokiem z cytryny. Wyjątkowego smaku dodaje mu starannie przygotowana kompozycja naturalnych przypraw. Najsmaczniejszy w duecie z krokietami lub pierogami. Po podgrzaniu produkt jest gotowy do spożycia.
Go to Top