Strona główna/Soki i musy 110 ml

Masz ochotę na małe co nieco? Sok lub mus w podręcznym doypacku, to zdrowa przekąska, która zmieści się w plecaku lub kieszeni. Zabierz ją ze sobą gdzie tylko zechcesz, by w dowolnej chwili cieszyć się niezapomnianym smakiem soczystych owoców.

 • OryginalnySok MUS to zdrowy, płynny posiłek dla małego i dużego. Wykonany z przecierów ma gęstą konsystencję i bogaty aromat. U nas Burak w połączeniu z jabłkiem i malinami są dostępne cały rok. Wszystko zamknięte w zgrabnym opakowaniu można zabrać ze sobą do szkoły, na podwórko lub na spacer.
 • OryginalnySok MUS to zdrowy, płynny posiłek dla małego i dużego. Wykonany z przecierów ma gęstą konsystencję i bogaty aromat. Połączenie słodkiej gujawy, jabłka i banana, to naturalna i bez cukrowa alternatywa dla słodyczy. Wszystko zamknięte w zgrabnym opakowaniu można zabrać ze sobą do szkoły, na podwórko lub na spacer.
 • Sok jabłkowy to przede wszystkim źródło błonnika pokarmowego, niezbędnego do prawidłowej pracy jelit i trawienia. Zawiera wiele witamin i składników mineralnych, np. witaminę C, A, E, potas oraz zdrowe kwasy. Jabłka i ich przetwory to także bogactwo antyoksydantów. OryginalnySok Jabłko 100% to codzienna porcja witamin tłoczona bezpośrednio z najlepszych gatunków jabłek. Nasz sok jest naturalnie mętny, co świadczy o jego wysokiej jakości. Wszystko zamknięte w zgrabnym opakowaniu można zabrać ze sobą do szkoły, na podwórko lub na spacer.
 • OryginalnySok Jabłko - Marchew 100% to oryginalna, smaczna, naturalna, zdrowa owocowo – warzywna propozycja. Sok z marchwi posiada właściwości przeciwrakowe, poprawia wzrok oraz pozytywnie wpływa na kolor skóry. W połączeniu z bogatym w błonnik jabłkiem będzie doskonałym uzupełnieniem codziennej diety. Wszystko zamknięte w zgrabnym opakowaniu można zabrać ze sobą do szkoły, na podwórko lub na spacer.
 • Mango z roku na rok cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Jest ono nie tylko wyjątkowo smacznym, słodkim owocem, ale również źródłem wielu wartościowych składników odżywczych. To bogactwo błonnika, karotenów oraz przeciwutleniaczy. My postanowiliśmy złamać jego słodycz delikatną kwasowością jabłek. OryginalnySok Jabłko - Mango 100% to propozycja dla miłośników tropikalnych smaków. Wszystko zamknięte w zgrabnym opakowaniu można zabrać ze sobą do szkoły, na podwórko lub na spacer.
 • Brak w magazynie
  OryginalnySok MUS to zdrowy, płynny posiłek dla małego i dużego. Wykonany z przecierów ma gęstą konsystencję i wspaniały zapach. Aromatyczne połączenie jabłek, brzoskwini i mango oraz puree z banana,  liczi i marakuji zapewnią Wam niezapomniane doznania. Wszystko zamknięte w zgrabnym opakowaniu można zabrać ze sobą do szkoły, na podwórko lub na spacer.
 • Brak w magazynie
  OryginalnySok MUS to zdrowy, płynny posiłek dla małego i dużego. Wykonany z przecierów ma gęstą konsystencję i bogaty aromat. Połączenie truskawki, jabłka i banana w jednej chwili przywróci lato, nawet w najbardziej pochmurny dzień. Wszystko zamknięte w zgrabnym opakowaniu można zabrać ze sobą do szkoły, na podwórko lub na spacer.
 • Brak w magazynie
  OryginalnySok MUS to zdrowy, płynny posiłek dla małego i dużego. Wykonany z przecierów ma gęstą konsystencję i bogaty aromat. Kompozycja słodko - kwaśnej  maliny, jabłka i banana zachwyci niejednego smakosza. Wszystko zamknięte w zgrabnym opakowaniu można zabrać ze sobą do szkoły, na podwórko lub na spacer.
 • Brak w magazynie
  OryginalnySok MUS to zdrowy, płynny posiłek dla małego i dużego. Wykonany z przecierów ma gęstą konsystencję i wspaniały zapach. Aromatyczna nektarynka, jabłko i banan zapewnią Wam niezapomniane doznania. Wszystko zamknięte w zgrabnym opakowaniu można zabrać ze sobą do szkoły, na podwórko lub na spacer.
Go to Top